Türkiye’de Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması Operasyonu (IQVET)
METAL KAYNAĞI UYGULAMALARINDA INSPEKTÖR EĞİTİMCİLER
Bu yayın Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır.Bu yayının içeriğinden yalnızca Dikmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Proje Tanıtımı

Proje Tanıtımı

Projeyi Hazırlayan ve 24 Öğretmen ve Usta Eğiticin Uluslararası Kaynak Inspektörlüğü Eğitimlerininden faydalanmasını sağlayan Gencay KAYA Müdürümüze çok teşekkür ederiz.

METAL KAYNAĞI UYGULAMALARINDA INSPEKTÖR EĞİTİMCİLER Projesi ile ;
 
24 Teknik Öğretmen/Usta Öğretici:
 
- Ankara’da MEB Özel Eğitim Kurumunda 4 Ay boyunca 240 Saat Mesleki Alan Odaklı Almanca/İngilizce Yabancı Dil Eğitimi alacaklardır.

- Ankara’da 3 Hafta 110 saat uluslar arası kaynak muayene- kalite kontrol personeli eğitimi ile uluslar arası geçerlilikte “Metal Kaynak İnspektörü” diploma ile belgelendirileceklerdir.

- ALMANYA’da2 Hafta 60 SaatUluslar arası kaynak muayene- kalite kontrol personeli eğitimi, uluslar arası geçerlilikte “Metal Kaynak İnspektörü” diploma ile belgelendireceklerdir. Böylece uluslararası düzeyde metal kaynak eğitim uygulamalarına katılımı, sektördeki teknolojik gelişmelerin izlenilmesi.
 
 
Projemiz ile:
 
Proje sahibi ve ortak kurumlarımızın mevcut bünyelerinde bulunan Metal İşleri Atölyesini AB standartlarında eğitim materyalleri ile donatımı sağlanacaktır.
 
Metal Kaynak İnspektörü öğretmen ve usta eğiticilerimiz ile öğrencilerimize ve yetişkinlere Yaşam Boyu Öğrenim kapsamında alana yönelik eğitim vereceklerdir.
 
Mesleki ve Teknik eğitim kurumlarımızda akredite edilmiş nitelikli öğretmen ve usta eğiticilerimiz ile yapılan eğitimlerin sonucunda metal teknolojileri alanında gelişen iş piyasasının taleplerini karşılanarak ülkemizin AB ye nitelikli kalifiye iş gücü ile katılımına katkı sağlanacaktır. Mesleki sertifikaları akredite edilmiş, rekabet gücü yüksek insan yetiştirilmesi ile istihdamın ve refah düzeyinin artırılmasına, katma değeri yüksek, teknolojik hizmetlerin sunulmasına, kayıt dışı istihdamın da önlenilmesine destek sağlanacaktır.
 
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri turizm web sitesi doğu ekspresi turu